MERHABA

MERGEN Kalite Kontrol Hizmetleri Ltd. Şti. 2015 yılında Türkiye’de çelik konstrüksiyon, enerji santralleri, petrol rafinerileri, boru hatları, basınçlı ekipmanlar, barajlar gibi projelerde Tahribatsız Muayene (NDT), Kaynak Mühendisliği, Kaynak Yöntem Onayı ve Kalite Danışmanlığı alanında hizmet vermek amacıyla Ankara’da kurulmuştur.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Mergen Kalite, Geçmiş yıllardan gelen tecrübe ve bilgi birikimi ile kaynak sektöründe ki kalite algısına farklı bir bakış açısı getirerek, ülkemiz tesislerinde kaynaklı üretimin her aşamasında kaliteyi daha da geliştirmeyi ve müşterilerine her zaman, her durumda en kaliteli, en hızlı hizmeti sunmayı ve bu anlamda Türkiye’de sektörün öncü kuruluşu olmayı hedeflemiştir.

Yürürlükteki standartlara, yönetmeliklere ve kanunlara, şirket prensip ve kurallarına uyarak, etik değerler gölgesinde organizasyonumuzu sürekli dinamik tutarak güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak hizmet sunmaktayız.